top of page

Hakkımızda

Ön Düzen Ayarında Lider

2.jpeg

En iyisi olmak için çalışıyoruz

Merkez Rot Balans olarak 26 yılı aşan tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten onur duyuyoruz. Bu bağlamda makine parkımızı her zaman son teknolojik ürünlerle desteklerken, personelimizi de eğitiyoruz. Türkiye'de en büyük lastik firması olan Lastik Park ve bir çok büyük lastik üreticisi ve tedarikçisinin ana bayisi olmamız nedeni ile de sizlere Lastik ve Jant fiyatlarında uygun ekonomik fiyatlar sağlarken, sağlam altyapımız ve banka ilişkilerimiz çerçevesinde olabildiğince taksit ve kampanya avantajı sunuyoruz. 

Lastik Oteli hizmetimiz ile lastiklerinizi bir sonraki sezona depolarımızda güvenle saklıyor ve muhafaza ediyoruz. Ankara'nın en iyisi olan Merkez Rot Balans olarak bayrağı daha da ileri taşımak için kalitemizden taviz vermiyoruz.

İlişkiler

Tüm müşterilerimizi ailemizin bir ferdi olarak görüyor araç ve can güvenliği için en son teknoloji ürünü hassas Rot Balans cihazlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmet veriyoruz. Sizi dinliyoruz.

Deneyim

Kaliteden ödün vermiyor ve kendimiz her gün geliştirmek için teknoloji ve deneyimi harmanlıyoruz. 

Sorumluluk

Yaptığımız işin sorumluluğunu biliyor ve buna göre hareket ediyoruz.

Misyonumuz

Hedefimiz
Daha İyi hizmet 

Hep lider ve önde kalabilmek için çok çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerine önem veriyoruz.

Kalitemizi artırıyor ve sizi dinliyoruz. Bu misyon çerçevesinde aracınızın en iyi hizmeti alması için önce insan diyerek personelimizi eğitiyor, sonra da teknolojiyi takip ediyoruz.

514680339234-11-lastik-tamiri.jpg
bottom of page