top of page

Hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınıza Yönelik Hizmet Sunuyoruz

wheel-alignment.png

Rot Ayarı

Basitçe rot ayarı, tekerlekler arasındaki açıların ve uzaklıkların üreticinin belirttiği standartlara uygun ve eşit olması anlamına gelir. Eğer rot ayarınız bozuksa araç sağa ya da sola çeker, daha ciddi durumlarda gövde salınımına sebep olur. Bozuk rot ayarı aynı zamanda dönüşlerde tekerleklerden ses gelmesine de sebep olur. Direksiyonun doğrultusu ile tekerleklerin doğrultusu arasında fark olması sebebiyle tepkime süresi düşer ve sürüş güvenliği tehlikeye girmiş olur. Kötü rot ayarı aynı zamanda yürüyen aksama, lastiklere ve direksiyon sistemine de ciddi zararlar verir. Rot ayarı, bu alanda profesyonel makineler ve sensör teknolojisine sahip rot istasyonlarında gerçekleştirilebilir. Makinenin sahip olduğu işletim sistemi, standart dışı açı ve uzaklıkları tespit ederek rot ayarını yapar.

WhatsApp Image 2022-06-07 at 11.02.35.jpeg
1.jpeg
balance.png

Balans Ayarı

Aracınızın lastiklerinin değişmesi veya titremesi sağa sola çekmesi gibi şikayetlerinizde aracınızın lastiklerini kontrol ediyor gereklilik var ise balans ayarını yapıp yola güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. En son teknoloji ürünü makinalar ve deneyimli personelimiz ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.

car.png

Lastik Satışı

Firmamız Dünya'nın ve ülkemizin önde gelen lastik firmalarının bayiliğini ve satışını yapmaktadır. En uygun fiyata en iyi lastiği alabilmeniz için mutlaka bekliyoruz.

closeup-mechanic-hands-pushing-black-tire-workshop.jpg
lastikoteli.jpg
tyre.png

Lastik Oteli

Lastik oteli hizmeti ile sezonda değiştirdiğiniz yaz ve kış lastiklerinizi söküyor takıyor balans ayarını yapıyor ve özenle depolarımızda muhafaza ediyoruz.

car.png

Jant Satışı

Dünya'nın ve ülkemizim önde gelen jant üretici firmalarının bayiliğini ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Qhome5.jpg
514680339234-11-lastik-tamiri.jpg
tire.png

Lastik Tamiri

Patlayan veya tamir gereken lastiklerinizin tamirini özenle yapıyor ve size teslim ediyoruz.

repair.png

Sök Tak

lastik sökme takma, hava eksildiği durumlarda hava ile takviye işlerinizi de özenle yapıyoruz.

mechanic-fixing-car-wheel-with-pneumatic-wrench.jpg
c9f21e_b9cff9c261db48b1bdafdd9a4361959a_mv2.jpg
tyre (1).png

Çıkma Lastik ve Jant

Müşterilerimden kalan iyi durumda olan çıkma lastik  ve jant satışını ve montajını yapıyoruz. Gerektiğinde takas hizmeti de veriyoruz

Çok düşük bir ücret karşılığı lastiklerinizi güvence altına alın.. Yolculuklarınız sırasında lastik ve lastik arızalarını düşünmeyin

bottom of page